Szezonzáró

Hosszú szezon végéhez értek kézilabdásaink, valamennyi csapatunk lejátszotta utolsó mérkőzését így nem maradt más, mint az évzáró ünnepségünk. Idén 8 csapatunk versenyzett és további 3 utánpótlás korosztály formálódott, akik a következő bajnokságban kezdik meg a versenyzést. Egyesületünk fejlődése nem csak csapataink létszám bővülésében mérhető, szerencsére kiváló eredményeknek is örülhettünk, kiemelkedik a sorból Holczer Gábor vezette U14-es csapatunk akik tavasszal 15 mérkőzésükből 12 győzelemmel a Kovács László Régió Alsóház első helyén végeztek, mellettük nem szabad kihagyni a felsorolásból Szalafai Gáborék bajnoki címét sem, akik az évzárón vehették át aranyérmüket.
A csapat díjazások után átadásra kerültek egyéni díjazottak is, akiket minden esetben edzőjük választott ki. Szakembereink szerencsére igazán nehéz helyzetben voltak, hiszen minden csapatból többen is megérdemelték volna a díjat.

2018/2019 díjazottak:
Legtöbbet fejlődött játékost U12 (fiú): Knob Samu
Legtöbbet fejlődött játékost U14 (fiú): Pogány Kende
Legtöbbet fejlődött játékost Serdülő (fiú): Péter Bence
Legtöbbet fejlődött játékost Ifjúsági (fiú): Hrabák Miksa
Legtöbbet fejlődött játékost Serdülő (lány): Péter Panni
Legtöbbet fejlődött játékost Ifjúsági (lány): Gál Vivien
Legjobb játékos Felnőtt (női): Vágó Krisztina
Házi Gólkirály (női): Dobos Vivien
Legjobb játékos Felnőtt (férfi): Házi Balázs
Házi Gólkirály (férfi): Zöldy Tamás
Elnöki különdíj: Lesták Boglárka

Kellemes pihenést és feltöltődést kívánunk minden Játékosunknak, Szülőnek, Edzőknek és Szurkolóinknak!

Hajrá BSC!

Írd le véleményed