Három csapatunk is a döntőben!

A Strandkézilabda Nemzeti Bajnokságban idén 3 csapattal is versenyezett egyesületünk, a kvalifikációs versenyek lezárásával már csak az országos döntő maradt hátra, ahová mindhárom csapatunk bejutott. A péntektől vasárnapig tartó (augusztus 2-4.) döntőnek első alkalommal ad otthont Bükfürdő. 12 női és 12 férfi csapat között dől el a Magyar Bajnokság végső sorrendje.

Hölgyeink, a Glass Stúdió Nyúlon Túl BHC céljai egyértelműen a csoportból való továbbjutás, ehhez a LadyBugs, Lupa Lake BHC, HelloLányok EuroScale-KFSE, és a címvédő Szentendrei NKE Beach Handball Team helyett beugró KISZE ellen kell elegendő pontszámot gyűjteni.

Férfi csapatainkra nehezebb kihívás várhat, a Vodka Juniors BHC csapata a nagyon kiegyenlített “A” csoportba került, ahol a BSSE Beach Handball Team, Egy Sör Nem Sör BHC, Kedvenc csapatom, Lupa Lake BHC és a 4-szeres magyar bajnok Hír-Sat BHC vár rájuk.
Újonc csapatunk, a BSC 1995 első évében rögtön döntőbe kvalifikálta magát, ahol “B” csoportban fog megküzdeni az idei masters résztvevő Beach Stars BHC, a számos volt válogatott játékost soraiban tudó Dinamit BHC mellett a Hálószaggató Fervas BHC, a Salgótarjáni Strandépítők KCés a Lupa Lake BHC második csapata ellen.

Hajrá BSC!

Írd le véleményed