Kasza Balázs emlékmérkőzés

Szeptember elsején elhunyt barátunk, korábbi játékosunk, Kasza Balázs emlékére megrendezésre kerül a Csömör KSK – Budakalászi SC mérkőzés. Két korábbi csapata összecsapásán részt vesz Balázs számos volt csapattársa, barátja. Balázs 2005-től 2008-ig erősítette csapatunkat, majd egy év Tököli kitérő után ismét kalászi mezt húzott 2009-2011 között.

Lakatos Zoltán, elnök: “Balázs volt az az ember akit nem érdekelték a külsőségek azt csinálta amiben jól érezte magát! Ezzel együtt ugyanolyan elvember volt mint én aki ha elvállat valamit vagy megígért valamit, az akkor úgy is volt, bízhattál benne! Mi ezt a csapat sportban tanultuk, ugyanaz az Elektromos SE volt az iskolánk ugyan azokat az értékeket vallottuk magunkénak !
Mind a sport életben mind az üzleti világban szerette a környezete fantasztikus volt a humora, és jó volt vele időt tölteni!
Nagy megtiszteltetés volt vele játszani 12 éven keresztül ,mind a három egyesületben.
Köszönöm az életnek hogy a barátja voltam, emléke örökké bennem él tovább!”

Időpont: 2019.09.01, 15:30
Helyszín: Csömöri Sportcsarnok

Írd le véleményed