Blog Full Right Sidebar With Frame

Caption aligned here
03
ápr
2021

🐰

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!
Tovább olvasom
24
márc
2021

Adó 1%

Segíts a fiataloknak mozgásban maradni! 💪 Támogasd egyesületünket adód 1%-ával!    Név: BUDAKALÁSZI SPORT CLUB – KÖZHASZNÚ EGYESÜLET Adószám: 18680054-1-13   nyilatkozat letöltése: innen Segítséged és figyelmed hálásan köszönjük! 🤜🤛 Hajrá BSC!
Tovább olvasom
03
márc
2021

TOBORZÓ 2021! 🤾‍♀️

Felvételt hirdet a BSC 1995 kézilabda szakosztálya. Folyamatosan bővülő utánpótlás csapatainkba várjuk olyan lányok és fiúk jelentkezését, akik kipróbálnák magukat a sportágban, vagy tovább mélyítenék tudásukat. 🤾‍♀️🤾 Szeretettel várunk minden sportolni vágyó fiatalt, akik jó társaságban és szakértő kezek között szívesen elsajátítanák a kézilabda csinját-bínját! Edzéseink termünkben vagy kültéri pályánkon a mostani pandémiás helyzetnek megfelelő biztonsági intézkedéseket betartva zajlanak. Jelentkezés Lakatos Zoltán szakedzőnél, az alábbi elérhetőségek egyikén: Telefon: +36 70...
Tovább olvasom
03
márc
2021

UP bajnokság felfüggesztve!

Március 15-ig felfüggeszti az utánpótlás-bajnokságokat az MKSZ! A koronavírus-járvány harmadik hulláma miatt a Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága döntést hozott arról, hogy valamennyi, az MKSZ szervezésében zajló utánpótlás-bajnokság küzdelmei felfüggesztésre kerülnek 2021. március 2-15. között. A Magyar Kézilabda Szövetség az utánpótlás-csapatok számára 2021. március 15-ig az edzések online térben való tartását ajánlja, a megfertőződések és a továbbfertőződések elkerülése érdekében. A felnőtt bajnokságok és kupasorozatok mérkőzései, valamint az MKSZ által...
Tovább olvasom
1 2 3 34

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent News

Szezonzáró
2019-06-06

Legutóbbi hozzászólások

    Recent Works