Tábor

Sziasztok!

Nyári Sporttáborunk helyszínének a tavalyi évhez hasonlóan a Lupa-tó strandját választottuk, amit Budapest tengerpartjaként szoktak emlegetni. Budapest északi határában egy 100 hektáros területen található a kristálytiszta vizű Lupa-tó, ami ma már Magyarország legnagyobb egybefüggő strandja. Sportfoglalkozásinkhoz rendelkezésre áll strandröplabda, strandfoci és természetesen strandkézilabda pálya is. Ezenfelül a strand részein található élmény programok is kipróbálásra kerülnek, mint például a vízi élménypark. A tábor és foglalkozásaink edzőink vezetésével zajlanak.

Tábor időpontok:
    • I. turnus: június 17-21
    • II. turnus: június 24-28
A tábor díja:
    • Egyesületi tagoknak: 30.000 Ft
    • Külsősöknek: 35.000 Ft
    • Testvérkedvezmény: 10%

Az ár tartalmazza a strandbelépőt, a napi 3 étkezést, frissítőket, napi két strandkézilabda vagy strandröplabda edzést és a tábor egyéb költségeit.

Fizetés átutalással:
számlaszám: 65700079 – 10125898

Helyszín:
    • 2011, Budakalász, Tó utca 1. (Lupa-tó)
Jelentkezés:

A jelentkezési lap visszaküldésével a  torok.mate@budaisportclub.hu e-mail címre, vagy le lehet adni kinyomtatva az edzésidőpontokban.

Jelentkezési lap letöltése

Érdeklődni: